Kayısı Kremi
 

www.kayisi.com Malatya ürünlerini tanıtmak ve internet üzerinden Türkiye’nin her noktasına kargo ile ulaştırmak için kurulmuştur.

Kayisi.com sitemizde;  kayısı ile ilgili genel bilgiler, kayısı çeşitleri, kayısının besin değeri  ve hediyelik kayısı resimlerini bulabilirsiniz. Satın almak istediğinizde telefon ile sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün içinde (en geç bir sonraki iş günü) kargoya verilmektedir. Ürünleriniz sipariş verdikten sonra ortalama 2 iş günü içinde tarafınıza ulaştırılır.

Sitelerimizde satışı yapılan tüm ürünler Malatya’da hazırlanıp yine Malatya’da kargoya verilmektedir. Satışını yaptığımız ürünlerin hepsi organik ürünlerdir içerisinde sağlık açısından risk teşkil edecek hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır.  Malatya dışında hiçbir ilde şubemiz yoktur, ürünlerimize yalnızca www.kayisi.com  üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde belirtilen ücretler perakende satış fiyatımızdır. Toptan  ürün talepleriniz veya sitemizde bulunmayan özel ürün talepleriniz için telefon numaralarımızdan veya Email adreslerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.